top of page

NÁŠ TÝM

Kačka.png

KACHNA

Pozice: Center, Forward

Kachna je narvalí kapitánkou a zároveň "nejzkušenější" hráčkou co se odehraných let týče. V roce 2017 spolu se sestrou Ádou přinesly podvodní hokej také do Prahy. Kromě vedení klubu se podílí na organizaci tréninků a populárního turnaje v podvodním hokeji Pragadise CUP.

Ada.jpg

ÁDA

Pozice: Forward, Center

Pokud byste hledali úderného forwarda, který se nebojí přetlačované u zdi, Áda je ten správný adept. Hokej už také hraje nějaký ten pátek a mimo jiné Vám může poradit, jak doladit svůj plavecký styl k dokonalosti.

Vazi_edited.jpg

VAZBIČ

Pozice: Fullback, Center

Vazbič patří rovněž mezi zkušené borce. Počátky své hokejové kariéry (podobně jako někteří jeho spoluhráči) odstartoval v českobudějovickém týmu Serrasalmus. Je to velký srdcař, proto mu nedělá problém překonávat každý týden desítky kilometrů za účelem účasti na trénincích.

Martin_edited.jpg

MARTIN

Pozice: Forward

Martin je velmi zkušený forward s výborným tahem na branku (což se při hokeji hodí). Soupeře často překvapí jeho bezprecedentními úniky, kterým se dá jen stěží zabránit.

Ondra.png

ONDRA

Pozice: Halfback

Ondra je náš skvělý zadák s nekonečně velkým rozsahem pohybu. Objet ho je téměř nemožné a pokud se dostane do úniku, dá velkou práci ho dohnat. 

Terka_edited.jpg

TERKA

Pozice: Forward

Terka je Ády pravá ruka nejen v osobním životě, ale také pod vodou. Z pozice forwarda bok po boku znemožňují soupeřovy rozehrávky a jsou vždy připraveny na tom správném místě pro únik.

Zuzka.png

ZUZKA

Pozice: Halfback

Zuzka se pro život pod vodou narodila. Svou vášeň pro podvodní svět promítá také do hokeje, což poznáte hlavně podle toho, že se téměř nepotřebuje vynořovat pro nádech. Velké zásluhy má také při organizaci turnaje Pragadise CUP.

Audi.png

AUDI

Pozice: Halfback

Audi je náš dárek z Francie svou cenností srovnatelný se Sochou svobody pro USA. Hraje s námi od prvních narvalích tréninků, takže patří mezi plnohodnotné zakladatele týmu. I když víte, že proti vám použije svůj  boční blafák, nemáte šanci ho vychytat.

Radek.png

RADEK

Pozice: Forward

Také Radek je jedním ze spoluzakladatelů pražského týmu. Jakmile pod vodou vidíte, že Radek upustí páru, není na povrchu zemském síla, která by mu od skórování zabránila.

narwhals.jpg

ADAM

Halfback

Adam je další borec hrající na křídle. Kdyby měl jen o něco tvrdší ploutve, zřejmě by svůj únik s pukem nedokázal ubrzdit před krajní zdí bazénu. Kromě hokeje ho baví také freediving, tudíž je adeptem na nejdelší čas strávený pod vodou.

Naďa.png

NAĎA

Halfback

Naďu si snadno pod vodou spletete s delfínem (nebo narvalem, pokud jede s hokejkou před hlavou). Může za to její vytříbený ploutvařský styl, který léty dřiny a odříkání vypilovala jakožto ploutvová plavkyně.

Dima_edited.jpg

DIMA

Halfback

Dima je náš věrný člen, který díky obrovskému pracovnímu nasazení navštíví naše tréninky sporadicky. I v těchto výjimečných případech je však vždy posilou a oceňujeme také jeho další mimohokejové kvality!

holky.jpg

ELIŠKA

Pozice: Forward

Eliška je naše dlouholetá spoluhráčka, která kromě hokejky často krotí klapky klarinetu. Kromě jiného je aktivní členkou klubu orientačních potápěčů, proto jí orientace pod vodou při hokeji nedělá větší problémy.

MÍŠA

Pozice: Halfback

Míša je benjamínkem klubu (co se odehraných let týče), ale už teď byste možná tipovali, že hokej musí hrát již léta. Velmi rychle se zorientoval, dobře čte taktiku hry, a to možná díky létům strávených s florbalovou hokejkou v ruce.

marketa.jpg

MARKÉTA

Pozice: Forward

Markéta je sběratelkou pozoruhodných obměn sportů se stejným označením "hokej". Kromě toho podvodního jí baví také hokej na jednokolkách. Bravůrně překonala počáteční handicap v ovládání ABC a dnes je již užitečnou členkou narvalího týmu.

amal.jpg

AMÁLKA

Pozice: Forward

Amálka může těžit z naplavaných kilometrů z dob své závodní éry plavkyně. S ploutvemi, šnorchlem i hokejkou se seznámila velmi rychle. Bohužel ji poměrně zaměstnává škola, která prozatím neakceptuje podvodní hokejisty jakožto profesionální sportovce. Snad je to jen otázka budoucnosti.

bottom of page